Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVENSKA FLAGGOR, 3 st, tidigt 1900-tal, bomull, försedda med tullverkets emblem, 210x120, 185x138, 268x138 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, blekning, skador
356405
2016-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här