Svenska flaggor

Svenska flaggor
Svenska flaggor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSKA FLAGGOR, 3 st, tidigt 1900-tal, bomull, försedda med tullverkets emblem, 210x120, 185x138, 268x138 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, blekning, skador

356405

2016-01-27