Klubbat för:
7 600 SEK
1 500 SEK
VIMPLAR, FLAGGOR, 19 st, bomull, bl.a. unions- och signalflaggor, delvis med tullverkets emblem, största mått ca 230x120 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, blekning, skador
356412
2016-01-27