Flaggor och vimplar

Flaggor och vimplar
Flaggor och vimplar

Klubbat för:

7 600 SEK

1 500 SEK

VIMPLAR, FLAGGOR, 19 st, bomull, bl.a. unions- och signalflaggor, delvis med tullverkets emblem, största mått ca 230x120 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, blekning, skador

356412

2016-01-27