Fartygs/däcksarmatur 1900-tal

Fartygs/däcksarmatur 1900-tal
Fartygs/däcksarmatur 1900-tal
Fartygs/däcksarmatur 1900-tal
Fartygs/däcksarmatur 1900-tal
Fartygs/däcksarmatur 1900-tal
Fartygs/däcksarmatur 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARTYGS / DÄCKSARMATUR, 1900-tal, mässing och koppar

Slitage

356415

2016-02-10