Marino Marini Tema
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARINO MARINI (Italien, 1901-1980): Chevaux et cavaliers, färglitografi, 1972, signerad och numrerad Marino 43/50, 37x50 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
spår av tejprester, mindre fläck utanför bildytan
356416
2016-02-08