Mona Huss Wallin färglitografier
2016-01-27
356420
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): (2), blomstermotiv, signerade, provtryck, färglitografier, ca 57x45 resp. 30x22 cm
Med dedikationer, den större saknar glas