Mona Huss Wallin färglitografier

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

MONA HUSS WALLIN (född 1944): (2), blomstermotiv, signerade, provtryck, färglitografier, ca 57x45 resp. 30x22 cm

Kuntoraportti

Med dedikationer, den större saknar glas

356420

Päivämäärä:

2016-01-27