Mona Huss Wallin färglitografier
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MONA HUSS WALLIN (född 1944): (2), blomstermotiv, signerade, provtryck, färglitografier, ca 57x45 resp. 30x22 cm
Kuntoraportti
Med dedikationer, den större saknar glas
356420
Päivämäärä:
2016-01-27