Mikael Frygelius färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MIKAEL FRYGELIUS (samtida), Moitv med LO-borgen, signerad, färglitografi, 251/280, ca 51 x 47 cm

356433

2016-01-27