Litografi Göran Folcker

Litografi Göran Folcker
Litografi Göran Folcker

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAES FOLCKER (född 1940): Motiv med Djurgårdsbron mot Strandvägen, signerad och numrerad Claes Folcker 326/365, bladyta 36 x 86 cm

356435

2016-01-27