Acke Oldenburg färglitografi
2016-01-27
356436
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ACKE OLDENBURG (1923-2005): Komposition med piano och figur, färglitografi, signerad och daterad 1991, 3/350, 60 x 44 cm