Emaljskyltar

Emaljskyltar
Emaljskyltar

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJSKYLTAR, ca 45 st, emaljerad plåt med text från tullverkets verksamhet, 18x11 cm
PROVENIENS: Tullverket

I huvudsak minimalt slitage

356449

2016-01-27