Apoteksvågar
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
APOTEKSVÅGAR, 2 st, VIKTSATS, tidigt 1900-tal, ena vågen i trälåda, den andra i glasmonter, vitksats medföljer, mått höjd 44, 45x28 cm, höjd 50, 40x24 cm
PROVENIENS: Tullverket
Bruksslitage, delar saknas
356450
2016-01-27