Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PREJNINGSLYKTOR, 4 st, tidigt 1900-tal, i plåt med färgat glas, höjd ca 34 cm
PROVENIENS: Tullverket
Zustandsbeschreibung
Kraftigare slitage, glasskador
356452
2016-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner