Prejningslyktor

Prejningslyktor
Prejningslyktor
Prejningslyktor
Prejningslyktor
Prejningslyktor
Prejningslyktor

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

PREJNINGSLYKTOR, 4 st, tidigt 1900-tal, i plåt med färgat glas, höjd ca 34 cm
PROVENIENS: Tullverket

Zustandsbeschreibung

Kraftigare slitage, glasskador

356452

2016-01-27