Sigillstampar
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIGILLSTAMPAR, 11 st., 18/1900-tal, mestadels ämbetssigill knutna till Tullverket, största höjd 13 cm
PROVENIENS: Tullverket
Bruksslitage, den större med rester av anilinfärg är extremt skör
356454
2016-01-27