Sadelväskor

Sadelväskor
Sadelväskor
Sadelväskor
Sadelväskor

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SADELVÄSKOR, 6 st, 18/1900-tal, läder med mässingsbeslag, somliga med smitt metallås, största mått ca 30x25 cm
PROVENIENS: Tullverket

Kraftigt slitage, skador

356462

2016-01-27