Figurin förgylld brons

Figurin förgylld brons
Figurin förgylld brons
Figurin förgylld brons
Figurin förgylld brons
Figurin förgylld brons
Figurin förgylld brons
Figurin förgylld brons
Figurin förgylld brons

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN på stensockel, förgylld brons, i form av stående flicka, signerad H Dielrich, höjd 18,5 cm

Sockel med lagning, flickan saknar atribut i handen

356467

2016-01-27