Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN på stensockel, förgylld brons, i form av stående flicka, signerad H Dielrich, höjd 18,5 cm
Sockel med lagning, flickan saknar atribut i handen
356467
2016-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här