Väskor

Väskor
Väskor
Väskor
Väskor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄSKOR, 2 st, 1800-tal, läder med bärhandtag, höjd 21, 40x13 cm resp. höjd 20, 22x15 cm

Kraftigt slitage, skador

356471

2016-01-27