Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄSKA, 1700-tal, läder, axelrem samt handsmitt lås, textdekor i läder FAHLU TULLKAMMARE, höjd 28, 38x7 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, defekt lås, nyckel saknas
356475
2016-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här