Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MICHELE ALASSIO (Italien, född 1956): Komposition med figur, signerad, 1980-talets andra hälft, cibacrome tryck, ca 29,5 x 44,5 cm
356491
2016-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här