MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988)
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988),
Stilleben, signerad, olja på masonit, 55 x 46 cm
PROVENIENS:
Gustaf Clason (1935-2005), Konstnärinnans son, därefter privat samling
Läs mer
356538
2016-01-30