MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988)

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988),
Stilleben, signerad, olja på masonit, 55 x 46 cm

PROVENIENS:
Gustaf Clason (1935-2005), Konstnärinnans son, därefter privat samling

Läs mer

356538

2016-01-30