Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, stolar, 6 st, "Gracell" Gemla möbelfabrik, runda kopplade ben i massiv bok, sits och rygg i konstskinn, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage och skador, ett skadat stag
356580
2016-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här