MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988)

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988),
Skogen, signerad och daterad M.Bolin-Clason 1950,
olja på masonit, 38x46 cm.

PROVENIENS:
Lysningspresent av konstnären till Lennart Nordström, Skåne

Läs mer

356583

2016-01-30