Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄSKOR, 8 st, 18/1900-tal, i läder med metallbeslag, bl.a. märkta Tulluppbördskontoret, största mått 30x41 cm
PROVENIENS: Tullverket
Bruksslitage, skador
356607
2016-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här