Resväskor

Resväskor
Resväskor
Resväskor
Resväskor
Resväskor
Resväskor

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESVÄSKOR, 2 st, tidigt 1900-tal, ena väskan med reseetiketter, brickmärkt Vulkan Fiske, 27x40 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, skador

356625

2016-01-27