Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TECHNICA, 18/1900-tal, bl.a. ropare och auto-vibrator, flertalet okular, checkstämplingsmaskin, roparens längd 43 cm
PROVENIENS: Tullverket
Bruksslitage, alla delar ej kompletta
356632
2016-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här