Technica

Technica
Technica
Technica
Technica
Technica
Technica
Technica
Technica

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TECHNICA, 18/1900-tal, bl.a. ropare och auto-vibrator, flertalet okular, checkstämplingsmaskin, roparens längd 43 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, alla delar ej kompletta

356632

2016-01-27