Skrivmaskin

Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMINGTON SKRIVMASKIN, tidigt 1900-tal, i lackerat järn, metallstativ med avlastningsbord, märkt Noiseless Typewriter, höjd 95, 30x35 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage

356633

2016-01-27