Apoteksvågar

Apoteksvågar
Apoteksvågar
Apoteksvågar
Apoteksvågar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

APOTEKSVÅGAR, 3 st, tidigt 1900-tal, i glasmontrar, mått största vågen höjd 46, 46x24 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, ej helt kompletta

356636

2016-01-27