Viktsatser

Viktsatser
Viktsatser
Viktsatser
Viktsatser

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKTSATSER, 3 st, tidigt 1900-tal, kompletta med krönta metallvikter, mått högsta höjd 15, längd 54 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage

356639

2016-01-27