Ölsejdlar flintgods

Ölsejdlar flintgods
Ölsejdlar flintgods
Ölsejdlar flintgods
Ölsejdlar flintgods
Ölsejdlar flintgods
Ölsejdlar flintgods
Ölsejdlar flintgods
Ölsejdlar flintgods

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SEJDLAR med lock, 2 st, 1900-talets början, bemålat flintgods, i form av katt och gris

En med nagg på hatt andra med trasigt lockfäste

356645

2016-01-27