Anders Palmér Stockholm

Anders Palmér Stockholm
Anders Palmér Stockholm
Anders Palmér Stockholm
Anders Palmér Stockholm
Anders Palmér Stockholm
Anders Palmér Stockholm

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): Kajplats, Stockholm, signerad Palmér, olja på duk, 63x70 cm

356670

2016-01-27