Ernst Billgren

Ernst Billgren
Ernst Billgren

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Herrbesök", signerad Ernst Billgren, hc, färglitografi, bildmått ca 61x76 cm, oramad

356676

2016-01-27