Lennart Jirlow mapp

Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Promenad i kulinariskt Pariskvarter", Komplett portfölj med fem färglitografier, 2011, signerade och numrerade, HC 4/39, tryckta av IDEM, Paris, S, ca 48 x 65 cm
Bladens titlar: Le Bistrot, Restaurangköket, I kvarteret, Le Gourmand, Sista gästen

Oramade

356677

2016-01-27