Madeleine Pyk Mapp

Madeleine Pyk Mapp
Madeleine Pyk Mapp
Madeleine Pyk Mapp
Madeleine Pyk Mapp
Madeleine Pyk Mapp
Madeleine Pyk Mapp
Madeleine Pyk Mapp
Madeleine Pyk Mapp
Madeleine Pyk Mapp
Madeleine Pyk Mapp

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Änglabukten", mapp med 5 st litografier, signerade, 254/275, bladmått ca 46x45 cm vardera

Oramade

356680

2016-01-27