Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL LARSSON, efter: "Namnsdag på härbret", numrerad 556/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm,
Utgiven av Swedart, Nationalmuseum
Oramad
356684
2016-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här