Carl Larsson efter Nationalmuseum
2016-01-27
356684
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARL LARSSON, efter: "Namnsdag på härbret", numrerad 556/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm,
Utgiven av Swedart, Nationalmuseum
Oramad