Wilhelm Kåge blandteknik

Wilhelm Kåge blandteknik
Wilhelm Kåge blandteknik
Wilhelm Kåge blandteknik
Wilhelm Kåge blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960), förlaga sjöjungfru, signerad och daterad KÅGE Dec 37-47, tusch, 20 x 14 cm

356703

2016-01-27