Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
ASK på fat, sten, Kina, 1900-tal, locket med skuren dekor, motiv av bergslandskap med hus, askens höjd ca 5, 14 x 10,5 cm fatets mått ca 17 x 14 cm
Smärre nagg
356715
2016-01-27