Ask med fat

Ask med fat
Ask med fat
Ask med fat
Ask med fat

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

ASK på fat, sten, Kina, 1900-tal, locket med skuren dekor, motiv av bergslandskap med hus, askens höjd ca 5, 14 x 10,5 cm fatets mått ca 17 x 14 cm

Smärre nagg

356715

2016-01-27