Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, brons, flicka med ko, signerad och daterad L 1919, höjd 31, längd 35 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
rep skadat
356735
2016-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här