Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, brons, flicka med ko, signerad och daterad L 1919, höjd 31, längd 35 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

rep skadat

356735

2016-01-31