Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARNE JACOBSEN, skrivbordsstol, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal, förkromat underrede på hjul, klädd i beige skinnklädsel, etikettmärkt Fritz Hansen Made in Denmark 1990, höj- och sänkbar, maxhöjd 90 cm
Bruksslitage, fläckar
356736
2016-01-27