Skrivbordsstol Arne Jacobsen

Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen
Skrivbordsstol Arne Jacobsen

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE JACOBSEN, skrivbordsstol, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal, förkromat underrede på hjul, klädd i beige skinnklädsel, etikettmärkt Fritz Hansen Made in Denmark 1990, höj- och sänkbar, maxhöjd 90 cm

Bruksslitage, fläckar

356736

2016-01-27