Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), Ernest Renan, 1892, signerad Zorn, etsning, 23,5x33,7 cm, oramad
LITTERATUR: Asplund 73, Hjert & Hjert 50, ZG 73
Gulnad, fläck, 3 cm reva i marginal
356739
2016-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här