Mallar

Mallar
Mallar
Mallar
Mallar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MALLAR för båtbyggeri, ca 25 st., 18/1900-tal, varierande storlek, delvis märkta med bl.a. Skeppsmätningskontrollbyrån, Kalmar
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

356754

2016-01-27