Leksaker 1950-60-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEKSAKER, 3 dlr, bestående av: ubåt från Marusan, "Natulius" längd ca 33 cm, brandbil 955 från Dinky Toys samt brandbil Scania Vabis nr 445 från Tekno, samtliga i fabriksförpackningar
Förpackningar med skador, Tekno saknar slangrulle, bruksslitage
356760
2016-01-28