Leksaker 1950-60-tal

Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEKSAKER, 3 dlr, bestående av: ubåt från Marusan, "Natulius" längd ca 33 cm, brandbil 955 från Dinky Toys samt brandbil Scania Vabis nr 445 från Tekno, samtliga i fabriksförpackningar

Förpackningar med skador, Tekno saknar slangrulle, bruksslitage

356760

2016-01-28