Böcker bl.a. kungörelser på tyska 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER BLANDAT. Bl.a. kungörelser mm på tyska, 1730-tal,
Lord Verulams påminnelser..., 1729, (Rhyzelius, A. O.), Skriftelige bewis hörande til swenska kyrckio-historien eller biskops chrönikan, 1716

Delvis ej kompletta, vissa fläckar och skador

356770

2016-01-30