Böcker bl.a. kungörelser på tyska 1700-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖCKER BLANDAT. Bl.a. kungörelser mm på tyska, 1730-tal,
Lord Verulams påminnelser..., 1729, (Rhyzelius, A. O.), Skriftelige bewis hörande til swenska kyrckio-historien eller biskops chrönikan, 1716
Delvis ej kompletta, vissa fläckar och skador
356770
2016-01-30