Rechaud

Rechaud
Rechaud
Rechaud
Rechaud
Rechaud
Rechaud

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WARMHALTE TOP, rechaud, 1900-talets andra hälft, kopparyta på vitmetall, hänklar o ben i mässing, etikettmärkt SKS WARMHALTE TOP, höjd ca 27, 57x36 cm

Ytskador, ej funktionstestad

356773

2016-01-28