Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FAT, 1700-tal, barock, mässing, driven och punsad dekor, i spegeln stiliserad blomsterkrans, diameter ca 44 cm
Brättets kant med hål, bucklor
356780
2016-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här