Flaskor glas
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKOR, 4 st, glas, varav en sengustaviansk, en flaska med grepe och olivslipad dekor, sannolikt 1800-tal, 2 flaskor med propp och dekor i tenn, sannolikt 1900-talets mitt, höjd ca 18-21 cm
Obetydliga nagg och repor, två proppar saknas
356784
2016-02-03