Flaskor glas

Flaskor glas
Flaskor glas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKOR, 4 st, glas, varav en sengustaviansk, en flaska med grepe och olivslipad dekor, sannolikt 1800-tal, 2 flaskor med propp och dekor i tenn, sannolikt 1900-talets mitt, höjd ca 18-21 cm

Obetydliga nagg och repor, två proppar saknas

356784

2016-02-03