Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, 4-lådig, beslag i nybarock med dekor av keruber, bemålad, höjd ca 102, 102x51 cm, nyckel medföljer

Renoverad, senare bemålad

356801

2016-01-28