Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1960-tal, fanér i teak, utdragbar skiva, höjd ca 58, 130x84 cm, total längd ca 228 cm

Mindre ytskador

356802

2016-01-28